Aktuality

Aktuality

 

 

DUBEN:

-    1.4. KERAMIKA NA 7.ZŠ - odpoledne třída "ptáčků"

-    8.4. DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ "BUBLINY" dopoledne na kmenové MŠ

-   10.4. LVÍČEK DO ŠKOL" SPORTOVÁNÍ PRO VELKÉ DĚTI /dopoledne 3.+4.třída/

-   12.4. NÁVŠTĚVA KNIHOVNY  - dopoledne třída "včelek"

-   16.4. DOPOLEDNÍ VÝLET HO HRACHOVA - třída "štěňátek, návštěva Záchranné stanice pro ohrožená nebo zraněná zvířata. VÝUKOVÝ PROGRAM: Krteček a kamarádi.                   

PŘÍCHOD DĚTÍ DO 7,30 HODIN DO TŘÍDY. Děti musí mít sebou batůžek na záda a v něm dobře uzavíratelnou láhev s pitím, papírové kapesníky a dle počasí pláštěnku, sáček proti nevolnosti. Svačinu zajišťuje mateřská škola, oběd budou mít děti po návratu v obvyklém čase. Doprava je hrazena z GRANTU MĚSTA PŘÍBRAM, vstupné a lektorné je hrazeno z příspěvků SRPD. 

-   18.4. NÁVŠTĚVA KNIHOVNY - dopoledne třída "štěňátek"

-   19.4. NÁVŠTĚVA KNIHOVNY - dopoledne třída "ptáčků"

-   22.4. CELODENNÍ VÝLET NA KARLŠTEJN - velké děti 3. +4. třída. OSLAVÍME „DEN ZEMĚ“ NA KARLŠTEJNĚ S PROGRAMEM VČELÍ HRÁTKY, kde se formou her děti dozví mnoho zajímavého o životě včel, o tom, čím jsou včely lidem prospěšné, co se od nich můžeme naučit, jaké existují včelí produkty a k čemu se používají, nebo jaké známe podoby včelího úlu. Všichni také ochutnají med přímo od karlštejnských včel. 

PŘÍCHOD DĚTÍ DO 7,30 HODIN DO TŘÍDY. Vše je hrazeno z příspěvků SRPD. Děti rodičů, kteří doposud neuhradili příspěvek SRPD, se nemohou výletu zúčastnit. Každé dítě musí mít batůžek na záda, v něm dobře uzavíratelnou láhev s pitím, sáček pro případ nevolnosti, papírové kapesníky, vhodné a pohodlné oblečení a obuv, dle počasí pláštěnku. Akce se bude konat převážně venku. Veškeré stravování zajišťuje MŠ.

-  23. + 24.4. DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  (15 - 16,15 HOD.)

-  23.4. KERAMIKA NA 7.ZŠ - odpoledne třída "včelek"

-  24.4. LVÍČEK DO ŠKOL" SPORTOVÁNÍ PRO VELKÉ DĚTI /dopoledne 3.+4.třída/

- 25.4. ČARODĚJNICKÉ ODPOLEDNE V 15,15 HOD.-  akce na školní zahradě pro rodiče a děti.  Děti se mohou těšit na veselé soutěžení, opéci si můžete voňavý špekáček a chléb z vlastních zdrojů. Hořčici, kečup, tácky, ubrousky a pití pro děti zajistíme ve spolupráci se SRPD. Přijďte v čarodějnickém převleku, odměna Vás nemine. Akce pouze pro děti s doprovodem rodičů, kteří si během akce zodpovídají za své děti.

 

 

 

 

 

 

  

Zpět na rozcestník